STALOWE WKŁADY KOMINOWE – Gdów – montaż systemów kominowych

Oferujemy montaż stalowych wkładów kominowych w Gdowie – nierdzewne systemy kominowe kwasoodporne do zastosowań w wentylacji i w przewodach spalinowych, w kotłach gazowych i olejowych. Oraz żaroodporne do kotłów na paliwa stałe, w tym na pellet i ekogroszek. Ze względu na kształt oferujemy systemy kominowe okrągłe i owalne. Wszystko aby lepiej wykorzystać kształt przewodu kominowego.

Oferta montażu systemów rur kominowych twardych, poszerza się na stalowe systemy kominowe elastyczne. Dobrze sprawdzają się w wiekowych budynkach i kamienicach. W przewodach kominowych bardzo często stosowano skosy i zmiany w przekrojach. Rury kominowe nierdzewne twarde przy zmianie w kształcie komina wymagają wykuwania otworów w ścianach, wkuwanie stalowych kształtek i kolanek, docinanie rur, zamurowywanie i tynkowanie. Zwiększa koszty montażu, wiąże się z remontem ścian i budynku. Wkład elastyczny dobrze radzi sobie w takich przypadkach. Wpuszczenie elastycznej rury kominowej z dachu kończy się powodzeniem. Systemy elastyczne sprawdzają się w zabezpieczaniu kanałów kominowych wentylacyjnych i spalinowych, w tym  systemów TURBO,  dwuściennych powietrzno-spalinowych do kotłów gazowych kondensacyjnych z zamkniętą komorą spalania. W najtrudniejszych przypadkach stosujemy system folii aluminiowej „Alufol”.

Montujemy zewnętrzne ocieplone systemy kominowy ze stali nierdzewnej. Są to wkłady kominowe dwuścienne z warstwą ocieplenia. Stosowane są w celu wydłużenia przewodów kominowych prowadzonych przez nie ogrzewane strefy budynku (klatki schodowe, strychy), oraz by wyprowadzić je ponad dach. Stosujemy się je także jako oddzielne systemy kominowe doklejone do ścian budynku.

NIERDZEWNE SYSTEMY KOMINOWE – instalujemy rury stalowe – Gdów

Sprawdzamy Twój komin dokładnie. Nie pytaj telefonicznie o cenę. Każdy przewód komina jest inny. Długość i ogólne wymiary nie wystarczą. Sprawdzamy wszystko na miejscu. Wpuszczamy do komina kamerę inspekcyjną przy najmniejszych wątpliwościach. Pręty, zwężenia, półki na stropach, znamy to wszystko. Potrafimy zlokalizować zaklinowania w kominie. Zbieramy dokładne informacje: wymiary, przejścia, komory, skosy. Dopiero wtedy proponujemy najodpowiedniejszą ofertę. Nie narażamy Ciebie na nieskuteczny montaż, niespełnienie oczekiwań na czystą szybką pracę, rozgrzebaną nieskończoną robotę i dodatkowe koszty.

Stosujemy tylko najlepszej jakości materiał ze stali nierdzewnej. W wycenie precyzujemy wszystkie parametry. Instalujemy kompletne systemy kominowe, a nie tylko wersje odchudzone „po kosztach”. Co to znaczy? Zabezpieczamy komin także na zewnątrz stalowego systemu kominowego. Zabezpieczamy go przed opadami atmosferycznymi, a zarazem zapewniamy mu wentylację. Ewentualna wilgoć z cegieł przewodu kominowego ma możliwość wyjścia na zewnątrz i osuszenia kanału. Wszystkie te opcje systemu są u nas standardem. Masz pewność, że wszystko jest szczelne, a budynek nie nabiera wilgoci i jest bezpieczny.

Jesteśmy konkurencyjni cenowo pomimo jakości. Nie oszczędzamy kosztem komfortu eksploatacji budynku. Współpracujemy z producentami nierdzewnych systemów kominowych z blachy najwyższej jakości. Instalujemy kompletnie systemy kominowe. W swojej praktyce spotykamy się z nieszczelnościami. Wynikiem jest wnikanie wilgoci atmosferycznej w ściany komina i powstanie ogniska grzybni w ścianach pokoi, kuchni i łazienek. Nawet przy rozruchu powoduje to cofanie spalin do kotła gazowego, powodując częściowe spalanie gazu i generowanie trybu awaryjnego. W swojej praktyce zawodowej jako mistrzowie kominiarscy często poprawiamy po innych „fachowcach” niekompletne lub nieprawidłowo złożone systemy kominowe. Skusić się na bardzo tanie oferty wkładów? Sprawdź sam.

Zazwyczaj cena jest kosztem jakości, a więc okresem eksploatacji rur lub brakiem zrozumienia praw fizyki. My robimy raz, konkurencyjnie cenowo w kwestii jakości materiału i egzekwowania gwarancji.

Po montażu stalowych rur kominowych wystawiamy protokoły kominiarskie ze szczelności komina. Nie robią tego inne firmy. Zawsze to klient musi wezwać kominiarza do odbioru instalacji kominowej, i często dowiaduje się wtedy o uchybieniach. U nas to Mistrz Kominiarski zaleca dany system i go odbiera (w cenie montażu).

W ofercie posiadamy kompletne usługi kominiarskie. Czyszczenie i udrażnianie; uszczelnianie i zabezpieczanie przewodów kominowych; opinie kominiarza do gazowni i protokoły z odbiorów przewodów kominowych. Odbiory końcowe budynków, a także inwentaryzacje i ekspertyzy kominiarskie. Oględziny po pożarach smoły w kominie (sadzy szklistej). Wykonujemy prace kompleksowe. Zapraszamy na stronę, która szczegółowo przedstawia ofertę usług kominiarskich: www.kominiarz.info.

STALOWE WKŁADY KOMINOWE – montaż Gdów

Montujemy nierdzewne systemy kominowe na terenie Gdowa i okolicznych miejscowości.

Instalujemy stalowe wkłady kominowe w każdym budynku na terenie Gdowa i okolic. Zapraszamy do poznania profesjonalnego podejścia, wiedzy i jakości naszych kominiarzy i monterów stalowych systemów kominowych.